Ziraat Bankası Personel Alımları 2021 Yılında Ne Kadar Kişi Alacak?

Ziraat Bankası Personel Alımları

Ziraat Bankası 2021 yılında 3 bin 265 personel alacak.

Ziraat Bankası 2021 yılında da iş iş arayanlara istihdam sağlamayı hedefliyor. Ziraat Bankası 2014 yılında genişleme ve büyüme yolunda yeni açacak olduğu şubeleri sebebiyle personel alımına ihtiyaç duyacak. Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ali Toker, bankanın İstanbul Finans Merkezi’ne taşınma projesi ve yeni şubeleşme çalışmaları nedeniyle oluşacak personel ihtiyacının karşılanması amacıyla sınavla, 3 bin 265 yeni personel alacağını bildirdi. Ali Toker, yazılı açıklamasında bankanın içinde bulunduğu dönüşüm sürecinde yapılan çalışmalara paralel olarak yeni personel alımıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ziraat Bankası İş Başvurusu

Dönüşüm sürecinde Ziraat Bankası’nın yeni oluşturulan 5 kurumsal, 27 ticari ve 73 girişimci şubeyle birlikte toplam bin 486 şubeyle hizmet verdiğini belirten Toker, ”Bankamız şubeleşme çalışmaları çerçevesinde, ihtiyaç olan yerlerde yeni şubeler açmaya devam edecektir. Kısa-orta vadede İstanbul’da 100 adet şube, hiçbir bankanın bulunmadığı 36 ilçede ise ‘butik şube’ açmayı planlamaktadır” ifadesini kullandı.

Ziraat Bankası bu genişleme ve büyüme politikası doğrultusunda binlerce iş arayana iş imkanı doğuracak olmasıyla büyük önem taşıyor.

Ziraat Bankası İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*