Zara İş Başvurusu ve Personel Alımları Olacak!

Zara İş Başvurusu ve Personel Alımları ile ilgili merak edilen bilgileri bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi Zara firması ülkemizdeki en köklü ve en büyük tekstil firmalarından biridir firma faaliyet gösterdiği bölgelerdeki mağazalarına ve şirket bünyesine belli aralıklarla Zara personel alımı yapmaktadır. Firma personel alımı yaparken çalışılacak departmana göre personel alımı için aranan personel ile ilgili nitelikleri belirlemektedir.

Zara Personel Alımları

Zara firması şirket bünyesinde birçok markayı bir arada barındıran Inditex Group’a bağlıdır. Dünya çapında 90’a yakın ülkede binlerce mağazası ile hizmet veren firma birçok moda akımına öncülük etmesi ile bilinmektedir. Yaklaşık 150 bin civarında personeli ile hizmet veren firma başarılı çalışmaları ile fark yaratmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın tercihi olan modayı oluşturan ve bu kişileri giydiren Zara markası çalışmalarında yer alması için heyecanı ve enerjisi yüksek, dinamik çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Böylece profesyonel bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlamak hedeflenmektedir.

Zara Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Tekstil, Mağazacılık (Ticaret)

Departman: Hizmet, Müşteri İlişkileri, Satış

Çalışma Şekli : Yarı zamanlı / Part Time

Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan

Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

Zara İş Başvurusu

Firma kariyer sitelerine vermiş olduğu ilanlar da mevcut mağazaları için part time ve full time çalışma planlamalarında kasiyer ve satış danışmanları aramaktadır. Firmanın en dikkat ettiği konular arasında müşteri hizmetleri ile alakalı konular yer almaktadır. Bu yüzden firma en az lise mezunu olmak üzere; yüksek motivasyona sahip, müşteri memnuniyetini sağlamak için çaba gösterecek, kuvvetli insan ilişkilerine sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Bu kriterleri uyum sağladığınızı ve Zara bünyesine katılarak kendinize bir kariyer imkanı oluşturabileceğinizi düşünüyorsanız, sitenin firmanın kendi web sitesi ve birçok kariyer sitesinde yayınlanmış olduğu Zara iş ilanları için başvuru yapabilirsiniz.

Bu sitelere üye olduktan sonra CV oluşturmak ve başvurunuzda yollamak yeterli olacaktır. Uygun görülmesi halinde şirket sizi görüşmeyi çağırarak mülakat yapacaktır. Böylece işe alınıp alınmama durumunuz belli olacaktır.

Zara İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*