Yves Rocher İş Başvurusu Yapmak ve Personel Alımları

Yves Rocher Personel Alımları

Yves Rocher personel alımı ile ilgili bilgi sahibi olmak için önce Yves Rocher yayınladığı ilanlar takip edilmelidir. Bu yüzden firmanın kendi sitesi günlük olarak takip edilmelidir. Bunun haricinde firmanın ilan verdiği farklı iş başvuru sitelerine iş ilanı ve duyurusu verdiği de görülür. Bu bağlamda bazı iş ilanları sitelerinde aktif iş ilanları vardır. Adaylar bu web sitelerinin hepsini kontrol ederek, iş başvuru işlemlerini yapabilirler. 

Yves Rocher İş Başvurusu Nasıl Başvurulur?

Yves Rocher üç farklı iş ilanı, iş arama sitesine iş ilanı verir. Dolayısıyla bu web sitelerinin hepsi başvuru için kullanılabilir. Hepsinde başvuru aşamasında farklı işlemler olmakla beraber, genel hatlarıyla takip edilecek adımlar şöyledir;

 1. İş ilanı sitelerinde başvuru üyelik hesabı ile beraber yapılır. Bu sebeple iş ilanının bulunduğu ilgili siteye üye olunur.
 2. Ardından CV hazırlanır.
 3. Sitede bulunan Yves Rocher eleman alımı ilanları incelenir.
 4. Kendiniz uygun pozisyonlar için başvuru yapılır.

Böylece oluşturulan bu özgeçmiş ile birlikte  firmalara başvuru tamamlanır. Ardından yetkili firmanın değerlendirme süreci başlar. Bunun sonucunda olumlu değerlendirilerek artı puan adaylar ile ile telefondan ya da mail yoluyla iletişime geçilir. Bu görüşmede sözlü sınav-mülakat hakkında gerekli bir takım bilgiler verilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

SecretCV.com, LinkedIn ve Kariyer.net web siteleri üzerinden başvuru yapılabilecek çok sayıda uygun pozisyon vardır. Bunlardan bir web sitesinde görülen Yves Rocher personel alımı ilanlarından bazıları şöyledir;

 1. Mağaza Müdürü
 2. IT Specialist (Helpdesk)
 3. Satış Danışmanı
 4. Purchasing Supervisor
 5. Dönemsel Satış Danışmanı
 6. Genel Başvuru – Mağaza
 7. Genel Başvuru – Genel Merkez
 8. Genel Başvuru – Yeni Mezun
 9. Software Developer Assistant Specialist
 10. Jr. Mobile Developer

Tüm Yves Rocher personel alımı ilanları ve pozisyonları görmek ve ilgili ilana başvuru yapmak için, resmi web sitesi ziyaret edilebilir.

Yves Rocher İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*