Yemeksepeti Kurye Personel Alımları ve İş Başvurusu İlanları

2001 yılından bu yana Türkiye’nin e-gıda sektörüne yön veren Yemeksepeti, günümüzde alanında zirveyi teşkil eden firmalardan birisidir. Kaliteli hizmet anlayışı ve güçlü altyapısı ile çalışan Yemeksepeti, nitelikli teknik ve destek ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uzman çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kendine özgü sistem anlayışı ile hizmet vermektedir. Anlaşmalı restaurant, cafe vb. yerlerden siparişleri onlar adına alarak aracı konumda yer almaktadır. Bu sayede müşterilerin, gıda ihtiyaçları hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca Yemeksepeti’nin sunduğu bir ayrıcalık da anlaşmalı yerin kuryesinin de çalışabiliyor olmasıdır. Bu açıdan hem kendi kuryeleri ile hem de Yemeksepeti’nin kendi kuryeleri hizmet vermektedir. Sipariş yoğunluğuna çözüm olarak sunulan bu işleyiş sayesinde istenilen siparişler kısa sürede iletilmektedir. Peki Yemeksepeti kurye alımı yaparken nelere dikkat etmektedir, onun hakkında da konuşalım.

Yemeksepeti Kurye Personel Alımları

Yemeksepeti Kurye Kriterleri

Yemeksepeti’nin prensibi olan hızlı ve eksiksiz hizmeti yerine getirebilmek adına kurye adaylarında bir takım kriterleri aramaktadır. Bunlar;

  • 18 yaşından büyük olması
  • En az lise mezunu olması
  • Herhangi olumsuz bir koşulda mantıklı hareketler etmesi
  • Sektörde deneyimli olması
  • Motosiklet ehliyetine sahip olması (A1 / A2)
  • Motosiklet üzerinde sipariş yetiştirirken trafik kurallarına dikkat etmesi
  • Takım çalışmasına özen göstermesi
  • İş çalışma ahlakına sahip olması
  • Yerel bazda hizmet verdikleri için bölgeye vakıf olması

gibi bir takım önemli kriterleri mevcuttur. Yerel ve global düzeyde belirli seviyeye ulaşmış Yemeksepeti, kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilmesi adına iş alımlarında önemli kriterlerine uygunluk aramaktadır. İş alımlarında bu kriterlerin yerine getirilip getirilmediği dikkatli bir şekilde aranmaktadır. Ekip olarak yetkin bir seviyede olmayı amaçlayan Yemeksepeti için kriter uygunluğu belirttiğimiz gibi oldukça önemlidir.

 

Yemeksepeti kurye alımları için web sitesindeki iletişim alanını ya da büyük iş ilanları sitelerinden ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz..

Yemeksepeti Kurye İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*