Watsons İş Başvurusu

Watsons İş Başvurusu ve Personel Alımları

Watsons 1841 senesinden beri aktif olarak faaliyet içinde olan Watsons, 12 ayrı pazardaki 6.500’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen kozmetik ve kişisel bakım zincirlerinden birisidir. Kaliteli, dürüst, yenilikçi ve güzel yüzlü bir perakende anlayışını benimseyen Watsons’lar da, zevkli ve dürüst bir mağaza tasarımı içinde güzellik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürünleri ile 30.000’i aşan ürün çeşitliliğine sahiptir.

Watsons Türkiye, 78’den fazla şehirde 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri firmalarından birisidir. 3.500’den fazla Watsons personeli ile sunulan ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin alışverişlerini, aldıkları ürünlerin ve mağaza içi deneyimlerinin önemsemektedir.

Watsons İş Başvurusu

Watsons bir çok pozisyonda personel ve yönetici alım ilanlarını yayınladı. Bir çok ildeki mağazalarına deneyimli ve deneyimsiz personeller alacak. Avm yada cadde mağazasında çalışmak isteyenler adaylar için kaçırılmaz bir fırsat diyebiliriz. Satış danışmanı, Kasiyer, Müdür yardımcısı, Depo Sorumlusu, Mağaza Müdürü gibi bir çok pozisyonda çalışma imkanınız olabilir. İş başvurusu yaparken size en uygun ilanı bularak başvuruda bulunabilirsiniz. Aranan kriterlere uygun olmanız halinde İnsan Kaynakları sizinle iletişim kuracaktır. Watsons Personel Alımları haberimizden daha detaylı takip edebilirsiniz.

Watsons Part Time İş Başvurusu

Firma bir çok mağazasına part time çalışacak personel alımları yapmaktadır. Öğrenci olup part time çalışmak isteyenler için güzel bir imkan diyebiliriz. Alt taraf da verdiğimiz linkte part time alımları olduğu taktirde ilanlar yayınlanmaktadır.

Watsons Maaşları Ne Kadar?

İşe alındığınız taktirde işe asgari ücret ile başlarsınız ve maaşınızı yanında yemek ve yol ücreti de verilmektedir. Mağazanın verilen aylık hedef tutturması durumunda primde alabilirsiniz. Maaşlar her sene enflasyon durumuna göre artmaktadır yemek ve yol parası da aynı şekilde artar. Mağazanın hedef tutturması halinde ay sonu güzel primler alabileceğinizi unutmayınız.

Watsons İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki verdiğimiz linkten direk olarak firmasının sitesinden doğru başvuru yapabilirsiniz. Yada diğer kariyer, secretcv gibi ilan sitelerinden firmanın açık olan pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz. İnsan kaynakları her iki türlüde CV’nizi inceleyecektir ve uygun görüldüğü halde sizinle iletişim kuracaktırlar. Diğer verdiğimizi sitelerde üyeliğiniz yok ise eğer üyelik açıp CV’nizi en doğru şekilde doldurup ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Watsons İş İlanları görmek için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*