Vodafone Personel ve Eleman İş Başvurusu

Ülkemizin en büyük telefon operatörlerinden biri olan ve çalışanlarına sunduğu haklar ile tanınan Vodafone personel alımı için insan kaynakları sitelerini tercih etmektedir. Açılan pozisyonlar için Vodafone iş ilanları yayımlanmakta ve bu ilanlara yapılan başvurular değerlendirilerek uygun bulunanlar mülakat aşaması için davet edilmektedir.

Vodafone İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken bir çok koşul vardı. Bunları karşılamak zorundasınız şirket zorunlu kılıyor. Bir çok pozisyonda alımlar olacak. Şirket hangi pozisyonda olursa olsun takım çalışmasının önemini he zaman açıklar ve bunu ister personellerinden.

  • En Az Lise Mevzunu
  • Takım Çalışmasına Yatkın
  • Kariyer Hedefi Olan
  • Azimli ve Liderlik Vasıfları Bulunan
  • İnsan İlişkilerinde Çözüm Odaklı

Vodafone Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

İlan bilgileri başvuru şartları ne kadar merak önemli olsa da bir çok kişi çalışma şartlarını ve personel maaşlarını merak ediyor. Bunları sizin için araştırıp bulduk.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Şirket çalışma saatleri 08:00/22:00 olduğu için sabah ve akşam çift vardiya sistemi uygulanır. Haftada 1(bir) gün izin kullanma hakları vardı. 2 haftalık yani 14 gün senelik izin hakları vardır. Yemek giderlerini karşılanır, yol masraflarını karşılamıyor.

Vodafone eleman maaşları ise pozisyona ve çalışılan süreye göre değişmektedir. Yeni işe başlayan eleman maaşları asgari ücretle başlamaktadır. Performansa bağlı olarak yıl içerisinde iyileştirmeler yapılan eleman ücretleri, prim ve diğer bonuslar da dahil olduğunda tatmin edici rakamlara ulaşmaktadır.

Vodafone personel alımında son derece seçici davranırken özellikle de beyaz yaka personeli için yabancı dil bilinmesini zorunlu kılmaktadır. Vodafone eleman alımı için verilen ilanlarda mühendis kadrosu dikkat çekerken aynı zamanda çağrı merkezi personel alımı ve bayiler için destek satış elemanı kadroları da bulunmaktadır. Verilen ilanlar için Türkiye genelinden iş başvurusu kabul edilmekte olup genel iş başvuruları ise öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

Vodafone İş Başvurusu için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*