VakıfBank Personel Alımları KPSS Şartı Olmadan Gişe Memuru İş İlanları

VakıfBank Personel Alımları

Vakıfbank, 2021 yılında 500’ün üzerinde yeni personel alacak.

2020’de de şube ağını genişletip 1000 (bin) yeni personeli bünyesine katacak. Vakıfbank 2021 yılında yapacağı personel alımlarında binlerce gence istihdam sağlayacak. Üstelik KPSS şartı olmadan. Vakıfbank bu yıl tarihinde bir ilki gerçekleştirerek işe alımlarda KPSS şartını kaldırdı. Sözlü ve yazılı mülakat ile alım yapacağını duyurdu.

Hiç KPSS’ye girmeyi düşünmemiş başarılı ve parlak gençleri banka bünyesine katmak istiyor. Vakıfbank eleman alım başvurularını internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğini açıkladı. Adayları anlaşmalı oldukları üniversitede sınava tabi tutacaklarını ve ardından bankada yapılan mülakatla başarılı olanları işe alacaklar.

Vakıfbank Kariyer olanakları oldukça fazladır. Görevde yükselme terfi almaya kadar gidebilirsiniz. Okuduğunuz üniversite bölümlerine bağlı olarak sizi en iyi mevkie getirebilirler. Her zaman personellerine değer veren onlar için elinden geleni yapan bir firma olduğunu unutmayın. Siz onlara ne katarsanız sizi o kadar koruyacaktırlar. Kariyer düşünen aday için Müfettiş yardımcısı, Uzman yardımcısı, Mali analist yardımcısı ve memurluktan genel müdürlüğe kadar yükselebilir.

VakıfBank İş Başvurusu

Vakıfbank Gişe Yetkilisi Alımında aranan Şartlar;

  • TC vatandaşı olmak,
  • Askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli,
  • Erkek ve Bayan adaylar başvurabilir,
  • 18 yaşını doldurmuş adaylar,
  • Güler yüzlü ve doğru iletişim kurabilen,
  • Mesai saatlerine riayet edebilecek,
  • Takım çalışmasına Yatkın.

Kayıt olurken iletişim bilgilerinizi en doğru şekilde yazdığınızdan emin olunuz. Başvuru yapan adaylar görüşmeye çağırıldıkları taktiktir de takım elbise ile gitmelerini öneririz. İnsan kaynakları ile görüşmeniz işe alım sürecinin başladığını anlayabilirsiniz.

Vakıfbank İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*