Türk Telekom 81 Şehir Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Türk Telekom 81 il personel alım başvuru ekranı açıldı. Dileyen herkes anlık olarak başvurularını yapabilecekler. 81 il genelinde de alımların yapılacak olması iş arayan herkesin anlık olarak online başvuru durumları ile yeni istihdam alanları oluşmasına yardımcı oluyor. Bu noktada Türk Telekom tarafından alım yapılacak kadrolara göre istenen şartlara uygun gerekecek. Birçok kadro için yapılacak alımlar için kişilerin diledikleri an resmi internet sitesi üzerinden detaylara erişim fırsatları sunulacak.

Son zamanlarda gelen salgın ile beraber binlerce vatandaş işsiz kalıp ekonomik anlamda zorluk çeker hale gelmişti. Fakat Türk Telekom kanadınsan gelen 81 ilde 100lerce personel alım ilanı insanların yeni istihdam alanına sahip olmasına yardımcı oldu.

Türk Telekom 81 Şehir Personel Alımı

Türk Telekom başvuru ekranının açılması ile beraber vatandaşlar hangi illerde olurlarsa olsunlar anlık olarak başvurularını yapabilecekler. Fakat başvuru sürecinde tek bir branş ile başvuru yapılması gerekecek. Aranan şartları da herkesin yerine getirmesi gerekiyor. Aksi halde başvuru yapılsa bile yine de onay verilmeyecektir.

Telekom 16 il içerisinde şehir yerleşimleri yaparken tek bir branş ile de 81 ilde alımlar yapacak. Adayların kolay erişim sağlayabilmesi için de resmi internet sayfalarında gerekli tüm bilgiler ayarlandı. Alım yapılacak olan öncelikli şehirler arasında da;

 1. Karaman,
 2. Ankara,
 3. İzmir,
 4. Rize,
 5. Giresun,
 6. Burdur,
 7. Van,
 8. Diyarbakır,
 9. Erzincan,
 10. Aydın,
 11. Ordu,
 12. Trabzon,
 13. Samsun,
 14. Adıyaman,
 15. Kırıkkale
 16. Çorum olarak açıklandı.

Geri kalan illerde de tek bir branş ile alımlar yapılacak. Alımları yapılan olan kişilerin telefon üzerinden müşteri ilişki yönetimleri yapacakları için diksiyonlarının düzgün olması gerekir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*