Total Personel ve Eleman İş Başvuruları İş İlanları

Her geçen gün üye akaryakıt tesisi sayısını arttıran ve bu sayede istihdam ettiği personel sayısını da bir adım ileriye taşımayı başaran Total iş ilanları yayımlamayı sürdürmektedir.

Bir çok ilde alımlar olacaktır. Bu alımlar Total’ın kendi sitesinde de yer alıyor. Çeşitli bir çok pozisyonda personel alınacağı ve bazı kriterlerin olduğunu görüyoruz. Kendinize uygun olan pozisyonda başvuru yapabilirsiniz. İş başvurusu yaparken bilgilerinizi eksiksiz ve en doğru şekilde girmeniz faydalı olacaktır. Firma sizinle en kısa sürede iletişime geçmesini bekleyiniz.

  • 140’dan fazla ülkede faaliyette
  • Yaklaşık 40 ülkede , günlük 3.35 milyon varil ham petrol ve gaz üretimi
  • LNG’de 2. en büyük oyuncu
  • Dünyada 17,000 istasyon
  • İstihdam : 98,605 çalışan

İş başvurusu kabul edilen kişiler Total iş görüşmesi için davet edilmektedir. Mülakat aşamasında başvurulan pozisyon beyaz yaka pozisyonu ise yabancı dil sınavı ya da sözlü değerlendirme gibi aşamalar uygulanabilmektedir. Total işçi alımları için ise basit bir sözlü mülakat aşaması yapılmakta ve adaylar mesleki yeterlilik seviyelerine göre değerlendirilmektedir. Total personel alımı için rutin alımlarda bulunmamakta ve bunun yerine açılan pozisyonlar için Total iş ilanları yayımlamayı ve u ilanlara yapılan başvurular üzerinden seçim yapmayı tercih etmektedir.

Total İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*