Penti İş Başvurusu Personel Alımları

Penti İş Başvurusu

Kadın markası olan Penti, kadına ayrıcalık tanır. Çalışan personellerin çoğu kadın olmakla birlikte çalışan kadınları güçlendirebilmek, iş dünyasında kadının gücünü ve yerini göstermeye hedef almış bir mağaza.

Penti Dünyasında Yer Almak İster Misiniz?

Her geçen gün büyüyen firmada çalışan olarak yer almak için atılacak ilk adım etkili bir cv oluşturmaktır. Penti dünyasında staj, part time ve full time çalışma imkânı sunulmaktadır. Pazarlama ve satış alanında kendine güvenen ve kariyer basamaklarını tırmanmayı hedef edinen kişiler için penti mağazacılık bütün olanakları sağlamaktadır. Özgeçmişiniz detaylı ve gerekli koşulları karşılamalı ve en ince ayrıntısına kadar kendinizi tanıtmalısınız. İş başvurusunda görüşme yapılacak olan kişi ile akıcı, detaylı ve kendin emin görünmeniz bir adım önde olmanızı sağlayabilir. Penti mağazacılık adım attığınız andan itibaren sosyal haklarınız, geliriniz ve kariyer planınız için ekibi ile sizlere yardımcı olmaktadır. Son olarak özgeçmişinizde belirteceğiniz referansta seçilmeniz için önemlidir. Kurumsal ve büyük olan firma sizi daha iyi tanıyabilmek ve ekibine dâhil edebilmek için en ince ayrıntısına kadar sizi inceleyecektir. Kişisel bakımınızın da önemli olduğu iş görüşmesin de dış görünüşünüz cv niz kadar dikkatli çekici olmalıdır.

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,
  • Özel bilgi, beceri, deneyim ve uzmanlık gerektiren pozisyonlar için işin gerektirdiği özelliklere göre sektörel deneyime sahip olmak.

Kariyer Planınıza Bir Yenisini Daha Ekleyin

Daha önce çalıştığınız kurum ve kuruluşlar bulunuyorsa bunlara bir yenisini eklemeniz gelecekte yükselmenize fayda sağlar. İş başvurusu sonrasında gerekli eğitim ve seminerler ile sizlere sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Penti İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir yorum

  1. Bir kadın firması olarak kadına önem vermeleri takdir edilesi. Ben de kendime bu konuda güveniyorum başvuru yapıcam 😊

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*