LC Waikiki İş Başvurusu ve Personel Eleman Alımları

Hem ünlü bir marka olması hem de ucuz ürünler satması sayesinde en çok tercih edilen hazır giyim markası olmayı başaran LC Waikiki personel alımı için yoğun başvuru olması nedeni ile insan kaynakları sitelerini kullanmayı tercih etmektedir.

Oldukça geniş bir çalışma seçeneği sunan LC Waikiki part time iş ilanları ile öğrenciler ve ev hanımlarına fırsat sunarken ayrıca bayram dönemleri gibi çok yoğun olunan günler içinde günlük iş imkânları sağlamaktadır. Bu nedenle tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmak isteyen kişilerin mutlaka LC Waikiki eleman başvurusu yapmaları tavsiye edilmektedir. Sizde LC Waikiki iş başvuru formu doldurarak şansınızı deneyebilirsiniz…

LC Waikiki Personel Alımları

Avm yada mağazacılık sektöründe çalışmak isteyenler için güzel bir iş diyebiliriz. Bir çok personel ve elemanların olduğu ve deneyimsiz deneyimli alınacak olan adaylar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Ekip çalışmasına özen gösteren firma, LC Waikiki iş başvurusu yapacak adayla da aranılan temel özellikleri şu şekilde sıralamıştır;

 • Aktif Çalışma Temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli yada öğrenme hevesi olan,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu olan,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan, güler yüzlü ve azimli,
 • Askerlik ilişiği olmayan yada en az 2 yıl tecilli.

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki verdiğimiz linkten direk olarak firmasının sitesinden doğru başvuru yapabilirsiniz. Yada diğer kariyer, secretcv gibi ilan sitelerinden firmanın açık olan pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz. İnsan kaynakları her iki türlüde CV’nizi inceleyecektir ve uygun görüldüğü halde sizinle iletişim kuracaktırlar. Diğer verdiğimizi sitelerde üyeliğiniz yok ise eğer üyelik açıp CV’nizi en doğru şekilde doldurup ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

LC Waikiki İş Alımlarında İstenilen Belgeler

İş görüşmesiniz olumlu geçtiği taktirde sizden belgeler istenmektedir. Bu belgeleri firmaya en geç 2-3 iş günü içerisinde mağaza görevlisine sunmanız gerekmektedir.  İstenilen belgelerin bir çoğu e-devlet aracılığı ile alabilirsiniz. Merak etmenize gerek yok bu kadar neden belge istemelerin sebebi sizin özgeçmişinizi sağlık durumunuzu adli sicil kaydınızı vs gibi konuları not almaktalar bir çok firma bu şekilde yapmaktadır ve zorunlu hale gelmiştir.

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet ),
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet ),
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet ),
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet ),
 • Kimlik Fotokopisi,
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet ),
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

LC Waikiki Çalışma Şartları ve Çalışma Saatleri

Firmada haftalık olarak 45 saat çalışırsınız. Günlük olarak 8 (sekiz) saate denk geliyor. Her firmada olduğu gibi.  Mağaza açılık ve kapanış saatleri, 09:00-22:00’dır. Vardiya sistemi olarak çalışılır. Yoğun tempo altında olduğu zaman mağaza fazla çalışma durumunuz olabilir. Karşılığını maaş olarak yada sonraki gün daha az çalışarak alırsınız. Sabahcı 09:00 ile 17:00 arasında çalışır. Akşamcı ise 14:00 ile 22:00 arası çalışır. Tabii mağazadan mağaza yada iş temposuna göre değişiklik gösterebilir bu çalışma saatleri.

LC Waikiki Personel Maaşları

İşe asgari ücret ile başlarısınız ve pozisyonunuza göre de maaşlarda farklılık gösterir. Ekstra olarak yemek ve yol ücreti sunar firma. Mağaza satış durumuna göre prim alırsınız eğer kota sistemi varsa ve tutarsa. Asgari ücret her sene enflasyon durumuna göre değişiyor buda sizin maaşınızın değişmesi anlamına gelir, yemek ve yol ücreti de aynı şekilde değişiklik gösterir.

LC Waikiki İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*