Kiğılı Eleman ve Personeller İş Başvurusu İş İlanları

Erkek hazır giyim markaları arasında bulunan ve mağaza sayısı ile istihdamda büyük rol oynayan Kigılı eleman alımları için iş başvuruları üzerinden oluşturduğu havuzu kullanmayı tercih etmektedir.

Giyim sektöründe önde gelen kuruluş olduğunu herkes biliyor. Özellikle erkek takım elbiselerinin en çok alındığı ve sürekli olarak mağazalar açan firma bir çok ilinde Kigılı Personel alımları yapmaktadır. Deneyimli deneyimsiz alacağı personellerin ilanları açmış bulunuyor. Mağazacılık sektöründe sizlerde kariyer yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kigılı Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.

  • En az lise mezunu,
  • Erkek giyim sektöründe deneyim sahibi,
  • Lüks mağazacılık sektöründe en az 5 yıl deneyimli,
  • İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı,
  • Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,
  • Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli ve bu alanda kariyer hedefi olan,
  • İyi derecede İngilizce ve/veya Arapça bilgisi olan,

Bu nedenle Kigılı Eleman Alımları 2021 başvuruları için genel iş başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Yapacağınız bu yeni başvuru için niteliklerinizi öne çıkaran bir ön yazı yazmanız sizi aramaları ihtimalini güçlendirecektir. Kiğılı personel maaşları her ne kadar çok tatmin edecek düzeylerde olmasa da prim usulü çalışmaları ve yan haklarının çok fazla olması pek çok kişinin Kiğılı iş başvurusu için istekli hale getirmektedir. İş başvuru formu doldurduktan sonra uygun bulunmanız durumunda Kığılı insan kaynakları yetkilileri size ulaşacaktır.

Kigılı İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*