KFC İş Başvurusu ve İş İlanları

KFC de çalışmak ister misiniz? Başvuru formunu doldurup Burger King’e gönderin. KFC eleman alımı ve KFC iş ilanları için aşağıdaki boş pozisyonlar ve daha fazlası mevcuttur. Bu meşhur firma bir günde aşağı yukarı olaraktan yedi milyon müşterinin talebini karşılamakta ve senede 4 milyarın üzerinde tavuk parçası pazarlamaktadır. KFC, 105 memlekette servislerini sürdürmektedir ve bu memleketlerde onbeş bin’den fazla mevkide servislerini sürdürmektedir.

Kurum Türkiye’ye 1989 yılında ulaşmıştır ve 66 restoranı ile hizmet kazandırmaktadır. Sizlerde bu çok büyük lokantalar zincirinde iş fırsatını yakalayabilir ve 1 iş sahibi olabilirsiniz. KFC’de şuanda çok fazla açık pozisyon mevcuttur bu pozisyonlardan ne gibi ilan sizlere uygunsa ayrıntılarını kontrol ederek müracaat yapabilirsiniz.

AVM ve yemek sektöründe çalışmak isteyenler için güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Şirket deneyimli ve deneyimsiz bir çok ildeki şubelerine personel alacağını duyurdu. Aranan şartları karşılıyor iseniz eğer başvuru yapmanızda fayda var. Eğer alım yapılacak olan şehirde bulunduğunuz yer yok ise şubelere gidip cv’nizi bırakabilirsiniz. Bu sayede  boşluk olduğu an sizinle iletişime geçme ihtimalleri olur. CV’nizi özenle doldurmaya çalışın ve verdiğiniz iletişim bilgilerin doğru olduğundan emin olun.

 

KFC İş Başvurusu ve İş İlanları

Motorlu kurye, ekip elemanı ve şube müdürü ilanları yoğunluk olarak dikkat çekiyor, part-time, stajyer ve engelli personel ilanlarının da aktif bir şekilde yayınlandığını görünmekte. KFC İş başvurusu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü kendiniz seçebilirsiniz.

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar. Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

KFC İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Başvuru yaptıktan sonra iş görüşmeniz olumlu geçerse eğer sizden bir çeşit evraklar istenilecektir. Bu evrakları özenli şekilde hazırlamanız gerekiyor. İstenilen evraklar pozisyonlara göre değişebilmektedir bunu unutmayınız.

KFC İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*