İşkur Bekçi Alımları İlanları Açıldı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bünyesinden doğru bekçi alımları resmi sitesinden açıldığını sizlere duyuruyoruz. Özel sektörde yaklaşık olarak 64 ilde Bekçi alımları olacaktır. İlk okul mezunu olmanız yeterli oluyor başvuru yapabilmeniz için.

Bekçi iş başvurusu yapabilmek için ilanlardaki bazı kriterleri karşılamanız gerekiyor. Kriterler illere göre değişiklik gösterebilir. İlan detaylarını dikkatlice incelemenizi isteriz. Başvuru esnasında sorun yaşamamanız için. İlk okul, lise, üniversite okumuş olmanız yeterlidir.

Alımlar özel sektör olduğu için KPSS şartı aranmaz. İlana başvuru yapabilmeniz için TC kimlik numaranız ve şifreniz ile İŞKUR’a giriş yapmalısınız. Size uygun ilana başvuru yapmanız durumunda kısa süre sonra olumlu yada olumsuz olarak size dönecektirler.

Bekçi Olmak İçin Genel Başvuru Şartları

  • T.C. Vatandaşı olmak,
  • İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları, (Mezuniyet derecesi, ilanlara göre değişebilir)
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları,
  • Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması.

Bekçi İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*