Halkbank Personel Alımları ve Stajyer İş Başvurusu

Halkbank Personel Alımları

Halkbank  personel alımları çerçevesinde, ihtiyacı olan unvanlarda personel alımı için yazılı sınav yapmaktadır. Sınav duyuruları, gazeteler, dergiler ve Halk Bank’ın web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yazılı sınavda başarılı olanlar Halkbank tarafından mülakata tabi tutulmakta olup, mülakat sonucunda da başarılı olan adaylar Halkbank Ailesine katılmaya hak kazanmaktadır.

 

Hangi Kadrolarda Personel Alımları Yapılacak?

Halkbank sınavları için hazırlanan adaylar, aşağıdaki kadrolar için hazırlanmaya başlıyorlar. 2021 yılı Halkbank personel alımları için yapılması beklendiği biliniyor!

  • Servis Asistanı ( Banko Hizmetleri Asistanı ),
  • Müfettiş Yardımcılığı,
  • İç Kontrolör Yardımcısı,
  • Uzman Yardımcısı,
  • BT Müfettiş Yardımcılığı,
  • BT İç Kontrolör Yardımcısı,

 

Halkbank İş Başvurusu

Yaş Şartları Nelerdir?:

Müfettiş Yardımcılığı için, lisans mezunları için 01.01.1992 ve sonrası, Yüksek Lisans/Doktora mezunları için 01.01.1990 ve sonrası doğumlu olmak.

İç Kontrolör Yardımcılığı için, 01.01.1993 ve sonrası doğumlu olmak.

Uzman Yardımcılığı için, ise 01.01.1990 ve sonrası doğumlu olmak.

BT Müfettiş Yardımcılığı için; Lisans mezunları için 01.01.1992 ve sonrası; Yüksek Lisans mezunları için 01.01.1990 ve sonrası doğumlu olmak.

BT İç Kontrolör Yardımcılığı için; 01.01.1993 ve sonrası doğumlu olmak.

 

HalkBank Staj İmkanları

Staj organizasyonu ile Halkbank, sosyal sorumluluk ilkesi gereği, gelecek nesilleri iş hayatına hazırlama ve meslek seçimlerine yardımcı olma yönünde rehberlik etmekte olmakla beraber üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır.

Staj başvuru olanakları için tıklayınız.

Halkbank Personel Alım İlanı için tıklayınız.

Kayıt olurken iletişim bilgilerinizi en doğru şekilde yazdığınızdan emin olunuz. Başvuru yapan adaylar görüşmeye çağırıldıkları taktiktir de takım elbise ile gitmelerini öneririz. İnsan kaynakları ile görüşmeniz işe alım sürecinin başladığını anlayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*