Getir Kurye Personel Alımları ve İş Başvurusu Yapmak

Getir Kurye Olmak, Başvuru ve Bilgiler

2020 yılının bize getirdiği felaketlerden birisi olan coronavirus sebepli pandemi, e-ticaret firmalarının önemini arttırmıştır. Hatta bazı yerli firmalar rekor cirolar elde etmiş, yerel ve global çapta genişleme fırsatı bulmuştur. Gelişimini hızlı bir şekilde sürdüren Getir firması da bunlardan birisidir. Getir, yerel bazda sektöre atılan bir firma olup yakın zamanda yabancı ülkelerde de ticari hayatına başlamış bir gıda – market firmasıdır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatlar ile çalışması sayesinde kısa sürede geniş müşteri yelpazesine ulaşmıştır. Bu yükselişte hızlı servis imkanı sunmasının büyük bir önemi vardır. Motosikletli kuryeler sayesinde ticari faaliyet gerçekleşmektedir. Nitelikli kurye alımı yapan Getir, müşterilerinin siparişlerini hızlı ve zarar gelmeden ulaştırma prensibi ile çalışmaktadır. Peki Getir’in kurye alımında uyguladığı kriterler nelerdir, onlara bakalım.

 

Getir Kurye İş Başvurusu ve Alımı Kriterleri

Getir, kurye alımlarında birden fazla önemli nitelik aramaktadır. Belirlediği bu kriterleri taşıyan kurye adayları, Getir tarafından seçilerek çalışma imkanı bulabilmektedir. Nitekim şu anki konumuna ulaşabilmesini etkileyen etkenlerden birisi de seçtiği kaliteli kurye elemanlarıdır. Kurye alımı sırasında;

  • 18 yaşının üstünde olması
  • Motosiklet ehliyeti olması (A1 – A2)
  • Siparişin ulaştırılmasında kuryenin hızlı olması ve dikkatli hareket etmesi
  • Herhangi olumsuz bir koşulda mantıklı hareketler etmesi
  • Müşteriye teslim sırasında Getir’in belirlediği hususlara dikkat edilmesi
  • Müşteri memnuniyetini esas alınması

gibi kriterler yer almaktadır.

Getir için bir kurye alımında önemli olan noktalar başlıca bunlardır. Getir kurye alımlarını iletişim alanı, eleman arama sitesinde ve insan kaynakları departmanından yürütmektedir. Daha fazla bilgi ve başvuru için Getir firmasının web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Web sitesi : getir.com

İlgili Departman : getir.breezy.hr

Alınan bilgilere göre bölgesel olarak belirli maaş oranları eşliğinde kuryelerine ödemelerini yapmaktadır. İlgili alanlarda maaş konusunda bilgi alabilirsiniz. İyi günler..

Getir Kurye Personel Alımları başvuru yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*