Garanti Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

Garanti Bankası’nda çalışmak arzu eder misiniz? Garanti Bankası İş Başvurusu ve Garanti Bankası Personel Alımları hakkında teferruatlı malumata egemen olmanız için Garanti Bankası iş başvurularını inceledik. Garanti Bankası iş müracaatı yapmak için alt taraftaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

 

Garanti Bankası işe alım süreci; Yeni mezunlara deneyimli ve deneyimsiz personellere ihtiyaç duyuyor. Bu sektörde sizlerde yer almak istiyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. İstenilen bölümleri okuyan öğrencilere de staj imkanı sağlanıyor. Ayrıca öğrenciler için Talent Camp isminde bir yer kuran Garanti 2. ve 3. sınıf öğrencilerine staj şansı tanılarak bankacılık sektörüne hazırlamada önemli bir çalışmalar yapmaktadır. Talent Camp yılda iki kere başvuruya açılıyor ve başvuru yapan öğrencilerden 100 öğrenci eğitim ve staj kapsamına alınıyor. Okuyor iseniz bile bu imkandan yararlanmanızda faydan var.

 

Aranan Özellikler Nelerdir?

  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Sonuç odalı ve sorumluluk alan,
  • Müşteri memnuniyetine önem veren,
  • Etkin iletişim kurabilen. 

Bu pozisyonda başarılı olmak için adaylarda aradığımız zorunlu ve tercihen kriterler ;

Zorunlu Kriterler;

  • Yatırım fonlarının operasyonu konusunda tecrübeli,
  • Askerlik görevinizi tamamlamış (erkek adaylar için).

 

Garanti Bankası maslahat ve kariyer imkanlarından faydalanmak arzulayan Fertler alttan Garanti Bankası’na iş müracaatı yapabilir.

Türkiye’nin önder ve reformcu bankası olarak; gelişime açık, eğitilmiş, çağdaş, üretken ve güzel ahlaklı takım arkadaşlarına ehemmiyet sunuyoruz. fakülte öğrencilerine müteveccih etkinliklerimiz, staj programlarımız, yeni mezunlar ve bilgili çalışanlar için opsiyon mesele olanaklarımızla Garanti’li 1 kariyerin kapılarını açıyoruz.

 

Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası’nda çalışan elemanlardan biri siz olmak istiyor musunuz ?

Ozaman;

Buradan Garanti Bankası’nın web sitesine girip kariyer/insan yararlanılan kaynakları departmanından işe müracaat yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*