Flo Ayakkabı İş Başvurusu ve İş İlanları

Ayakkabıcılık sektöründe önemli bir marka olan FLO Türkiye’de Ziylan Grup bünyesinde bulunmaktadır. Mağazalarında dünyanın önemli markalarını satan FLO mağazaları personel eleman alımı ilanlarını kariyer.net üzerinden ve kurumsal internet sitesinin İnsan Kaynakları ve kariyer.net üzerinden yayınlamaktadır. Yayınlamış olduğu personel eleman alımları ile başta satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdür yardımcısı gibi 300 ün üzerinde ilanla personel işçi alımı yapan FLO iş ilanlarına kariyer net üzerinden ulaşabilirsiniz. FLO Ayakkabı Mağazaları personeline 12 ay maaş ve özel prim sistemi ile ücret uygulamaktadır. Ayrıca genel müdürlük çalışanlarına servis ve yemek hizmet sunan FLO iş ilanlarına internet üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Avm yada mağazacılık sektöründe çalışmak isteyenler için güzel bir ilan olduğunu düşünüyoruz. Bir çok kişi bu sektörde çalışıp rahat olduğunu maaşlarının iyi ve tatmin edici olduğunu bilir. Flo Ayakkabı iş ilanlarına göz attığımızda ; muhasebe yöneticisi, toptan satış bölge yöneticisi, bölge müdürü, mağaza müdür yardımcısı, mimari projeler uzmanı, ayakkabı tasarım uzmanı, satış operasyon uzmanı, satış danışmanı, kalite sistemleri mühendisi, satın alma uzmanı, gümrük müşaviri, insan kaynakları iş ortağı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi genel mağaza elemanı iş ilanlarının olduğunu görebiliriz.

Flo Ayakkabı İş Başvurusu ve İş İlanları

Flo Ayakkabı iş ilanları sayfasında, eleman ve personel alımlarında aranan özellikler önemli bir şekilde vurgulamaktadır. Bu kriterleri karşılıyorsanız gönül rahatlığı ile bu işe başvuruda bulunabilirsiniz.

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,
  • Özel bilgi, beceri, deneyim ve uzmanlık gerektiren pozisyonlar için işin gerektirdiği özelliklere göre sektörel deneyime sahip olmak,
  • Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl süreyle tecilli olmak.

Flo Ayakkabı iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*