File Market İş Başvurusu İş İlanları

1995 yılında perakende satışlarına başlayan File Market, kısa sürede Türkiye’nin önemli market zincirleri arasında yer almaya hak kazanmıştır. İndirimli satış fiyatları ile tüketicilerin kısa sürede güvenini ve memnuniyetini kazanan File Market günümüzde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. Her markette ortalama 3 bin ve 4 bin arasında ürün bulunan File markette sizde çalışmak isterseniz, birçok iş fırsatı arasından dilediğinizi tercih ederek iş başvurusu yapabilirsiniz.

File Market Başvurusu Nasıl Yapılır

Markette çalışmak istediğinizde iş ilanlarını takip ederek sizde birçok markete iş başvurusu yapabilirsiniz. Günümüz de iş ilanlarını takip etmek için internetin gücünü kullanmak iş bulmayı oldukça kolaylaştırıyor. File market iş başvuru ilanlarıyla siz de çeşitli iş fırsatlarından yararlanarak ihtiyacınız olan iş için internetten başvuru yapabilirsiniz. Öncelikle etkili bir CV hazırlayarak marketin iş ilanlarını bulmak ve de iş başvurusunu yaparak siz de File Market çalışanı olmak için ilk adımı atmalısınız.

Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcısı: Mağaza personellerinin takım halinde çalıştırmak. Mağazanın işleyişini ve düzenini sağlamak. Müşteri şikayetlerini dinleyip en doğru şekilde karar vermek ve üstlerine bilgi vermek.

Kasiyer: Kasaya gelen müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak. Ürün, etiket fiyat eksikleri kontrollerinin reyonda ve kasa alanında yapılmasını sağlamalı. Müşteri taleplerini alıp üstlerine bilgi vermeli.

Meyve ve Sebze Personeli: Firmaya ait reyonların temizlik ve düzen görevini yerine getirmek. Firmaya ait reyonların ürün dolumlarını yaparak satışa hazır hale getirilmesi. Ürün etiket, fiyat ve düzeninin kontrollerinin yapılmasını sağlamak. Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olup olmadığının kontrollerini sağlamak. Sorumlu olunan reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlayıp düzenli şekilde kontrol etmek.

Mal Kabul Personeli: Mağaza deposuna gelen ürünlerin teslim almak, irsaliye üzerinden ürünlerin kontrollerinin yapılmak. Ürünlerin sistem kayıtlarının stoklarını sağlamalı. Depoya düzgün şekilde yerleştirmek. Eksik ürünlerin takibini sağlamak. Deponun düzeninin sağlamak. Yöneticilerinin verdiği görevleri eksiksiz yerine getirmek.

Depo Personeli: Depoya gelen ürünlerin sevkiyat araçlarından indirilerek düzgün şekilde depoya yerleştirilmesi. Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallara uygun şekilde istiflemelerinin yapmak. Depoya koyulacak ürünlerin kontrolünün sağlamak. Depodan başka yere sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin yapmak.

İşe Alım Asistanı: Görev yaptığı bölgenin tüm işe alım süreçlerini yerine getirmek. Ön görülen süre içinde açık pozisyonların personel alarak eksiklerin giderilmesini sağlamak. Yeni açılacak olan mağazalar için çevre analizi yapmalı. Verimli kaynak ve işe alım planları hazırlamalı.

File Market İş Başvurusu Ve İş Fırsatları

File Markette çalışmaya başladığınızda yapabileceğiniz birçok iş imkanından yararlanabilirsiniz. Marketlerde bulunan ürünlerin depolara çekilme ve mağazalara dağılma sürecinde yer alabilir ya da sahada çalışarak çeşitli bölümlerde File markette çalışmaya başlayabilirsiniz. İş fırsatları için siz de File market web sitesine bakarak aranan personel özelliklerini öğrenebilir ve CV’nizle iş başvurusu yaparak marketin bir çalışanı olabilirsiniz.

File Market İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

4 yorum

  1. Bende başvuru yapacağım ne zamandır bekliyorum

  2. Bende başvuru yapmak istiyorum ne zamandır bekliyorum

  3. Merhaba aradiginiz ozellikler nedie personel aliminda nasil irtibat kurucaz

  4. Melisa Aleyna Başar

    Habere sevindim işsiz olanlar icin cok iyi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*