Evde Tuz Paketleme İşi

Evde yapılan ek iş ilanlarının tüm detayları ile araştırarak sizlerle paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayınladığımız tüm ek iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek daha önce paylaşmış olduğumuz ek iş ilanlarına göz atabilirsiniz ve kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde tuz paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Tuz Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikli olarak yapmanız gereken çuvallarda ki tuzları, plastik kürek yardımıyla firmanın markasının yer aldığı poşetlere koyacaksınız. Her bir poşetin kapasitesi 500 gramdır. Poşetleri tuzla doldurduktan sonra, firmanın size verdiği hassas terazilere koyup tartacaksınız. Poşetleri 500 gram olacak şekilde ayarladıktan sonra ağızlarını, yine firmanın size vereceği zımba teli şeklinde ki ambalaj paketleme makinesi ile kapatacaksınız. En son işlem olarak da, ağzını kapattığınız tuz paketlerini her bir koliye 20 paket sığacak şekilde dizip paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Firma görevlisi, paketleme işini nasıl yapacağınızı size detaylı bir eğitimin ardından öğretecek. Firmadan verilen teraziyi, ambalaj paketleme makinesini de nasıl kullanacağınızı detaylı bir şekilde öğretecek size. Aynı şekilde paketleme işi sırasında gerekli olan tüm ekipmanı da size firma ücretsiz olarak temin edecek. Yaptığınız paketleri günlük olarak gelip teslim alacak ve ödemenizi elden peşin olarak yapacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Evde tuz paketleyerek aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu rakamı gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*