Evde Terlik Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırıp siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaya devam ediyoruz. Yaptığımız ek iş ilanı araştırmalarında dikkat ettiğimiz hususlar hem kolay yapılması ve kazancının diğer ek işlere göre daha iyi olması
hususlarıdır. Bugün sizlere Evde terlik paketleme işinden bahsedeceğiz. Bizi takip ederek bir çok ek iş ilanından kolayca haberdar olabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Terlik Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Terlik paketleme işinin nasıl yapılacağından bahsedecek olursak eğer, gündelik hayatımızda kullandığımız 2 çeşit terlik modelini ayırıp şeffaf poşetlerine koyarak basit bir şekilde paketleyeceksiniz. Bu 2 modelden birisi doktor terliği dediğimiz model oluyor, diğer model ise parmak arası dediğimiz model oluyor. Doktor terliklerini iç içe geçirip kolay bir şekilde paketleyebilirsiniz. Parmak arası terlikleri paketlemeden önce yan yana getirip askı kısımlarından, size verilecek olan özel misine ipi ile birbirine bağlayıp ondan sonra paketlemeniz gerekecek. Terlikleri koyduğunuz şeffaf poşetlerin ağzını da üzerinde ki bantla kapatıp paketleme işini bitirmiş olacaksınız.

Firmanın görevlisi size parmak arası terlikleri misine ipi ile nasıl bağlayacağınızı, poşetlerin bantlarını nasıl yapıştıracağınızı detaylı bir şekilde anlatacak. Terlik paketleme işi yoğun bir iş olduğu için günlük olarak gelip sizden paketleme işi biten terlikleri teslim alacaklar.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuzda bu işten aylık normal bir çalışma ile 2.000 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde ettiklerini söylediler ve eklediler; günde çalışma saatini biraz daha artırarak aylık kazancı kolayca artırılabileceğini söylediler. Bu işi yapmak için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmaya gerek yoktur. Bu işi ister tek başınıza yapın ister aile bireyleriniz ile yapın isterseniz de bir grup kurarak yapın. Bu işe başvurmak isteyenlerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*