Evde Telefon Şarj Cihazı Paketleme İşi

Son zamanlarda evde ek iş yapanların sayısı oldukça artmaya başlamıştır, bu durum en çok eve ek iş veren firmaları sevindirirken firmalar siparişleri zamanında teslim etmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiriyorlar. Piyasa da
bir çok eve ek iş veren firma vardır fakat bunların içlerinde insanların emeğini çalan sahtekar firmalar da bulunmaktadır. Eve ek iş almadan önce firmayı iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz. Bugün siz değerli takipçilerimize Evde telefon şarj cihazı paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Telefon Şarj Cihazı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Yapmanız gereken cep telefonu şarj cihazlarını ve telsiz telefonu şarj cihazlarını beyaz ufak kutularına koymak. Daha sonra kutuların üzerine şarj aletinin markasının ve modelinin yazdığı etiketleri yapıştıracaksınız. Her şarj cihazı farklı marka ve modeli çalıştırdığı için etiketleme sırasında çok dikkatli olmanız gerekmekte. Bu paketleme işinde acele etmemeniz gerekli. Çünkü yapıştıracağınız yanlış bir etiket o şarj cihazının yanlış müşteriye satılmasına sebep olacaktır. Bu da firmalar için çok sıkıntılı bir durum. O yüzden paketleme işlemini çok dikkatli ve özenli bir şekilde yapmalısınız.

Paketleme işini veren firmanın görevlisi şarj cihazlarını nasıl paketlemeniz gerektiğini, kutuları nasıl katlayacağınızı, hangi modele hangi etiketi yapıştıracağınızı size tek tek detaylı bir şekilde anlatacak. Yapılmış örnek şarj cihazı kutularını da size teslim edecek. Böylelikle etiketler de karışıklık yapmadan paketleme yapabileceksiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman bu işten günde normal bir çalışma ile aylık 2.000 TL ile 2.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz cevabını aldık. Fakat bu kazanç meselesinin sizin elinizde olduğunu dile getirdiler ve eklediler gün içerisinde çalışma saatlerinizi biraz daha fazlalaştırdığınız zaman aylık kazancınızıda artırmış olucaksınız. Bu işi almak için internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*