Evde Takma Tırnak Paketleme İşi

Evde ek iş ilanı yapmak isteyen kişilerin tamda aradığı ilanların hepsi sitemizde mevcut. Sadece yapmanız gereken bizi takip etmek sizler için her gün yeni ek iş ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi
takip ederek yayınlanan her yeni güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru da bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde takma tırnak paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde takma tırnak paketleme işi nasıl yapılır

Evde takma tırnak paketleme işlemi çok basit bir kaç işlemden oluşmaktadır. Takma tırnaklar kendi özel yapıştırıcıları ile birlikte tırnaklara yapıştırıp kullanıldığı için, size takma tırnaklarla birlikte özel kapalı kutularında yapıştırıcılarda verilecektir. Her paketin içerisine 10 çift takma tırnak koyulacak ve içine 1 adet de özel yapıştırıcısını koyacaksınız. Takma tırnaklar farklı çeşitli renklerde olacak o yüzden her pakete koyacağınız renklere dikkat etmeniz gerekecek. İş veren firmanın görevlisi her pakete hangi renklerden kaç adet koyacağınızı size gösterecek. Hazır yapılmış bir kaç tane takma tırnak paketini de karıştırmamanız için size verecek.

Firma görevlisi yaptığınız işleri her gün gelip kontrol edecek ve sorunsuz olarak işlemi biten paketleri sizden teslim alacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.500 TL 2.000 TL arası kazanç rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bu kazanç olayı tamamen sizin elinizde olduğunu belirtmek isteriz gün içerisinde bu işe ne kadar vakit ayırırsanız aylık kazancınız o kadar fazla olur. İş oldukça basittir bu işi yapmak için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmak gerekmemektedir. İnternet ortamında ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara kolaylıkla ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

2 yorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Hatice Barış

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Temiz ve özenli çalışırım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*