Evde Şampuan Paketleme İşi

Yeni bir paketleme işi ile karşınızdayız. Sürekli paketleme işlerini araştırıp siz değerli takipçilerimize sunuyoruz bunun sebebi evde ek iş yapanların paketleme işlerini daha çok tercih etmeleri ve paketleme işleri diğer ek işlere
göre hemdaha çok kazandırdığı için hemde yapılışı daha kolay olduğu için. Bizi takip ederek yayınlanan tüm ilanlardan haberdar olabilir ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde şampuan paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Şampuan Paketleme Nasıl Yapılır

Öncelikli olarak şampuanları renklerine, koku türlerine ve markalarına göre ayırmanız gerekmektedir. Sonra, ayırdığınız bu şampuanları üzerinde modelleri yazan kutulara koymanız gerekmekte. Her kutunun üzerinde şampuanın modeli ve markası yazmakta. Şampuanları kendi kutularına karıştırmadan koymanız gerekmekte. Kutularına koyduğunuz şampuanların ağızlarını bant yardımı ile kapatıp kolilere dizerek paketleme işlemini bitirmiş olursunuz.

Kozmetik firmasından gelecek olan görevli, yapacağınız paketleme işi hakkında size detaylı bir eğitim verecek. Şampuan modellerini ve markalarını nasıl ayıracağınızı, paketlerine nasıl koyacağınızı ve kolilere nasıl dizeceğinizi size detaylı bir şekilde anlatacak. Yaptığınız paketleri günlük olarak gelip sizden teslim alacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işten ne kadar kazanacağınız size bağlı gün içerisinde bu işe ne kadar fazla vakit ayırırsanız aylık kazancınız o kadar çok olur günce normal bir çalışma ile ayda 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmaları ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*