Evde Sakız Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı girmeye devam ediyoruz bugün sizlere Evde Sakız Paketleme İşinden bahsedeceğiz. Son zamanlarda evde ek iş yapmak oldukça yaygınlaştığı için bu durum firmaları bir hayli sevindirmiş durumda. Çünkü
bir çok firma önceden siparişleri yetiştiremediği için şikayetçiydi şimdi ise siparişler zamanında yetiştiği için çok mutlu olduklarını dile getiriyorlar.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sakız Paketleme Nasıl Yapılır

Hepimiz bakkalda satılan sakızları biliyoruz ve muhakkak alıp çiğnemişizdir. Falım, Vivident gibi bir çok sakız markası en çok tercih edilen ve bilinen büyük markalardan. Sakız paketleme işinde yapmanız gereken, işi veren firmanın size getirdiği hazır ambalajlı sakızları kutuların içerisine dizmek. Kapalı olarak fabrikadan gelen sakızları tek tek sayarak, her bir kutuya 200 adet yerleştirmeniz gerekmekte.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanların dediğine göre günde ortalama 2 saat bu işe ayırarak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. İşin yapılışının kolay olmasından dolayı aylık kazancınızı gündebu işe ayıracağınız zamanı biraz fazla yaparak çok kolay bir şekilde artırabilirsiniz. İnternetten ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Bir yorum

  1. ek işe ihtiyacım varemekliyim çok boş zamanım var değerlendirmek isterim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*