Evde saç bandı paketleme işi

Evde ek iş yapmak artık eskisinden daha kolay. Bir çok firma evlere ek iş vererek hem kendi aldıkları siparişleri çok kolay bir şekilde yetiştiriyorlar hemde sizlere ek iş imkanı sunuyorlar. Her gün yeni ek iş ilanı araştırarak siz değerli takipçilerimize aktarmaktayız bizi takip ederek yayımlanan her yeni güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz. Bugün Evde saç bandı paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Saç Bandı Paketleme Nasıl Yapılır

Saç bantları karışık bir şekilde firmalardan size teslim edilecek. Gelen saç bantlarını büyüklük ve küçüklük ölçülerine göre ayıracaksınız. Daha sonra ayırmış olduğunuz bu bantları birde renklerine göre ayırmanız istenecek sizden. Her rengi ayrı ayrı paketleyeceğiniz için bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde yapılması gerekmekte.

Ayırma işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra saç bantlarının orta kısmına 1 adet ufak fiyonk kurdele yerleştirip, bu kurdeleyi firmaların size vereceği ufak iğne ve aynı renkte ki iplikle dikeceksiniz. Kopmayacak şekilde kurdeleyi diktikten sonra toplam 10 renkten oluşan saç bantlarını her poşete ayrı renklerden birer adet olacak şekilde koyarak paketleme işlemini tamamlayacaksınız. Paketleri kolilerin içerisine yerleştirip firmaya teslim edeceksiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman normal bir çalışma ile ayda 2.000 TL ile 2.500 TL arası kazanç elde etmeniz mümkün. Bu iş için her hangi bir tecrübeye ve bilgiye gerek yoktur ister tek başınıza yapın isterseniz de grup halinde yapın. Gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı artırabilirsiniz. İnternet ortamından ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara kolayca ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Evde paketleme işini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*