Evde plastik bardak paketleme

Yine bir paketleme işi ile daha karşınızdayız. Bugün sizlerle birlikte Evde Plastik Bardak Paketleme İşini inceleyeceğiz. Bilindiği üzere bu paketleme işleri oldukça talep görmek olduğu için bizlerle o işleri
daha çok araştırmak sizi daha çok bilgi sahibi etmek için her gün yeni araştırmalar yaparak sizlere aktarıyoruz. Bu paketleme işlerinin çok talep görmesinin sebebi her yazımızı da bahsediyoruz yapılışının fazla zaman almaması
ve kazancın da iyi olduğudur. Şimdi Evde Plastik Bardak Paketleme İşinin bütün detaylarını, püf noktalarını ve bu işte daha daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz teker teker bahsedeceğiz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Eve ek iş veren firmalar bu paketleme işlerinden oldukça titiz davranmaktadır. Her hangi bir eksik paketlenmiş ürünlerde ödeme yapmayacağını en başında belirtir ve kontrol ederken de oldukça dikkatli bir şekilde kontrol yaparlar.Firma size ya karton yada plastik bardak verir ve yanında uzun şeffaf poşet ve onları dizmeniz için gerekli büyüklükte koli verir. Size uzun şeffaf poşetlere 50 adet olacak şekilde dizmenizi ister. Bazı firmalar 10 adet ve 50 adet olmak üzere iki şekilde paketleme yapmanızı ister. Bu paketleme işi dikkatli bir şekilde yapıldıktan sonra verilen kolilere dizerek ağzını bantla güzelce kapatıp üstlerini kolinin içerisinde kaç adet paketlenmiş ürün var ise sayısı yazılarak kenara konur. Firma sizden her gün veya iki güne bir ürünleri teslim almaya gelmektedir.

Eğer ki çalıştığınız firma sizden memnun kalır ise size ssk bile yapabilir ve devamlı sizin ile çalışır. Çünkü bir çok kişi iş basit olduğu için fazla özen göstermiyor ve çok sayıda paketlenmiş üründe eksik çıkıyor. Bu sebeple de bir daha çalışmak istemiyor firma eksik verilen ürünleri yapanlar ile.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım

Bu işten ne kadar kazanırım diye düşünenler tamamen kendinizin ne kadar bu işe zaman ayırırsanız o kadar kazanç elde edersiniz. Günde çok fazla vakit ayırmadan yaptığınız takdirde bu işten aylık en az 2000 tl kazanabilirsiniz. Bu işi devamlı yaptığınız zaman zaten bir süre sonra el alışkanlığınız olacak ve seri bir şekilde paketlemeye geçeceksiniz. Bu işi yapan herkes çok memnun kaldığını belirtirken aylık kazançlarından da oldukça mutlu olduklarını belirtiyorlar. Piyasa da bu işi veren firmaları iyi araştırmanızı tavsiye ederiz unutmayın piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır. Emin olduğunuz firmanın sayfasından form doldurabilir ve bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Neslihan sipahi

    Evde ek iş arıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*