Evde Peçetelik Paketleme İşi

Son dönemlerde ek iş yapanların sayısı oldukça çoğaldı bunun nedeni ise ekonominin günden güne kötüye gitmesi ve herşeyin zamlanması. Sizler için evde yapılışı kolay ve kazancı iyi olan ek işleri araştırarak sizlerle paylaşmaktayız
bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olaabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde peçetelik paketleme işinden bahsedeceğiz.

Evde Peçetelik Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Peçetelikler ev tipi, iş yeri ve mekan tipi olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Sizin yapmanız gereken bu çeşitli türde ki peçetelikleri kendi kategorilerine göre ayırmak ve paketlemek. Bazı peçetelikler tahtadan, plastikten hatta kartondan yapılmış olabilmektedir. Önemli olan her ürünü doğru şekilde ayırıp kendi ambalajlarına koymak ve paketleme işlemini tamamlamak. Paketleme işlemini nasıl yapacağınız ile ilgili gerekli bilgiyi size firma görevlisi tek tek size anlatıp gösterecek. Hazır paketlenmiş ürünleri örnek olması açısından size verecek. Firma görevlisi iki günde bir yaptığınız paketleri gelip sizden teslim alacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman gün içerisinden normal bir çalışma ile aylık 2.000 TL ile 2.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Fakat gün içerisinde çalışma saatlerinizi artırarak kazancınızıda kolaylıkla artırabilirsiniz bu iş için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye ihtiyaç yoktur. Bu işi almak için internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşabilir kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

2 yorum

  1. 42 yaşındayım Adana dan başvuruyorum evde paketleme işini yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun bu işe ihtiyacım var

  2. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*