Evde Paspas Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırarak siz değerli takipçilerimize sunmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek daha önceden yayınlamış olduğumuz ilanlara göz atabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde paspas paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Paspas Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bez yada sünger olabilen paspasları evinizde çok kolay bir kaç işlemde paketleyip gelir elde edebilirsiniz. Paspas imalatı yapan firmalar, paketlemeniz için bez ve sünger olan iki çeşit paspas modelini size teslim edecek. Bu paspasları yapısına göre (bez ve sünger) kolay bir şekilde ayırmalısınız. Daha sonra bez olan paspasları, uçtan uca tutup ikiye katlamanız gerekecek, koyacağınız paspas poşetleri ergonomik olması açısından ufak olduğu için direk koyamıyorsunuz

Bu yüzden de bez olan paspas modelini ikiye katlayıp o şekilde poşetine koymanız gerekmekte. İkiye katladığınız paspası poşetine koyduktan sonra, ağız kısmına firmanın markasının yer aldığı iki kanatlı kartonu koyup tel zımba ile zımbalamalısınız. Zımbalama işleminin ardından bez olan paspas modelinin paketleme işini tamamlamış olursunuz. Aynı şekilde sünger paspası da poşetine koyup ağzını zımbaladıktan sonra işi tamamen bitirmiş olursunuz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Gün içerisinde normal bir çalışma ile aylık 1.500 TL kazanabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi artırarak aylık kazancınızı da kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*