Evde Mandal İşi Yaparak Para Kazanmak

Bir çok kişini hatta hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan mandallar artık şekilden şekile girerek güzel bir görüntü vermektedir. Çoğu bayanın bu tür güzel tasarımlar yaparak para kazandığını biliyor musunuz? Evet arkadaşlar sizlerde evde mandal işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Oldukça zahmetsiz ve zevkli bir iş olan mandal işi evinizde oturarak yapabilirsiniz. Hatta ailenizle yada arkadaşlarınızla sohbet ederek bile yapabilirsiniz. Evinize ve cebinize ek gelir sağlamak istiyorsanız tam bu iş size göredir.

Yaptığınız tasarımları firmalara satarak para kazanabilirsiniz. Aldığınız işler sayesinde daha çok da kazanma ihtimaliniz vardır. Firmaları internet üzerinde bulabilirsiniz yada afişlerden, reklamlardan gibi yerlerden de bulma şansınız vardır. Firmalar sizlere mandalları ve gerekli malzemeleri evlerinize kadar getiriyor ve size tek süslemesi düşüyor.

Süslediğiniz mandalları firmaya geri teslim ederken ücretinizi alırsınız. İş sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmından yorum yaparak teklifler alabilirsiniz. Yorum yaparken İsim soyisim ve mail adresiniz vermeniz yeterlidir.

3 yorum

  1. Mandal paketleme işi istiyorum

  2. Özlem KALAYCIK

    Evde mandal paketleme İŞİ istiyorum

  3. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Nasıl iş alabilirim bilgi verirmisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*