Evde Makas Paketleme İşi

Evde Ek İş yapmak artık eskisinden daha kolay. Son zamanlarda evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı artığı için eve ek iş veren firmalarda oldukça artı bu durum hem firmaları hemde evde ek iş yaparak bütçesine katkıda
bulunan herkesi memnun etmektedir. Sizler için her gün yeni ek iş ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaktayızbizi takip ederek yayınlanan her ilandan anında haberdar olabilirsiniz. Bugün sizlere Evde makas paketleme işinden
bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Makas paketleme işi nasıl yapılır

Sizin paketlemesini yapacağınız makaslar berberlerde ve terzilerde kullanılan ufak türden makaslar olacak. Berberlerde kullanılan makasların 2 çeşidi bulunmaktadır. Düz kesim ve ara kesim için kullanılan bu 2 farklı berber makaslarını birbirinden ayırt etmek çok kolay, firma görevlisi her 2 makas çeşidini de size verecek, bu örnek makaslara göre berber makaslarını ayırıp özel deri makas kılıflarına koyup ağızlarını çıtçıt ile kapatacaksınız.

Her 2 berber makası çeşidini ağızlarını kapattıktan sonra ayrı ayrı kolilere koyup ağızlarını kapatacaksınız. Diğer terzi makaslarını paketlemek çok daha basittir. Terzi makasları ufaktır ve hepsinin rengi farklıdır. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, mor gibi renk seçenekleri olan bu terzi makaslarını ayırmak oldukça basittir. Her renk makasın yine kendine özel renginde kılıfları bulunmaktadır. Renkli makasları aynı renkte ki kılıflarına koyarak paketleme işini tamamlarsınız.

Firma görevlisi hem berber makası örneklerini hemde terzi makası örneklerini size verecek. Paketleme sırasında kafanız karışırsa eğer bu örneklere bakarak rahatlıkla sorunu çözebilirsiniz. Aynı şekilde paketleri nasıl kapatacağınızı, nasıl pratik bir şekilde ayıracağınızı size detaylı bir şekilde anlatacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman bu işten günde normal bir çalışma ile ayda 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmanız gerekmemektedir. Gün içerisinde çalışma saatlerinizi çoğaltarak aylık gelirinizi kolayca yükseltebilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internet ortamında ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşabilirler ve kolayca başvuruda bulunabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*