Evde kulaklık paketleme işi

Ev hanımlarının en çok tercih ettiği işler arasında yer alan paketleme işleri oldukça yaygınlaşmaya başladı. Ana sayfamızda bir çok ek iş ilanı ve ek iş fikirleri hakkında yazılar bulunmakta ana sayfamıza girerek bunların hepsi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bugün sizlere Evde kulaklık paketleme işi hakkından bahsedeceğiz.

Öncelikle bu ve bunun gibi sitemizde bulunan ek iş ilanlarından Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kulaklık paketleme işi nasıl yapılır

Firmalar size çeşitli kablolu ve kablosuz (bluetooth) kulaklıkları ürünlere zarar vermeden ayırmanızı ister. Düzenli bir şekilde ayırdığınız kulaklık modellerini de daha sonra renklerine göre ayırmanız istenir. Her kulaklık modelinin kendisine özgü şeffaf plastik kutusu bulunmaktadır. Paketleyeceğiniz kulaklıkların ve ambalajlarının üzerinde model numaraları yazmaktadır. Her modeli kendi kutusuna koyarak paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Kulaklık paketleme işi kaç para kazandırır

İlanın başında da bahsettiğimiz üzere kulaklık paketleme işi veren firmalar, işin hassasiyetinden ve temiz olması gerektiğinden işi yapacak olan kişi yada kişilere yüksek ücret ödeme yaparlar ki işler temiz ve sorunsuz bir şekilde paketlensin. Günlük olarak düzenli bir şekilde yapacağınız kulaklık paketleme işinden aylık 2800 TL ek gelir kazanırsınız. İşi veren firmalar yaptığınız işten memnun kalırsa eğer bu ücret aylık 3000 TL yada 3200 TL’ye kadar yükselecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*