Evde kravat paketleme işi

Son zamanlarda ek iş yapanların sayısı oldukça artmış görünmekte bu durumda en çok memnun olan kişiler ek iş veren firmalar. Çünkü önceleri siparişleri yetiştiremediklerini söyleyerek sıkıntı çektiklerini dile getirmişlerdi. Şimdi
ise hem siparişleri zamanında yetiştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını hemde daha fazla sipariş alabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

Her gün yeni ek iş ilanı araştırarak sitemizde paylaşmaktayız sizde bizi takip ederek yayımlanan tüm güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün siz değerli takipçilerimize Evde kravat paketleme işi hakkında bilgi vereceğiz.

Kravat Paketlemesi Nasıl Yapılır

Tekstil firması size birbirinden farklı kravatları koliler halinde adresinize getirir. Firmadan kravat modellerine göre bir liste verilir size, listede gelen kravatların iç kısmında yazan model numaraları yer alır. Bu model numaralarına göre gelen tüm kravatları düzenli bir şekilde ayırmanız paketleme işinin ilk aşamasıdır. Daha sonra ayırmış olduğunuz kravatları kancalı özel şeffaf ambalajına takarak paketleme aşamasını tamamlamış olursunuz. En son işlem olarak da ambalajladığınız paketleri firmadan size verilecek olan kolilere dizmeniz gerekmekte. Kravat adetlerini koli üzerine yazdıktan sonra kolileri bantlayıp paketleme işini tamamlamış olursunuz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu kazanç meselesi tamamen sizin elinizde olan bir şey atıyorum günlük bu işe biraz fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Bu işi isterseniz tek yapın istersenizde grup halinde yapın ama söylenene göre grup halinde yapmak biraz daha iyi kazandırdığı söylenmekte. Aylık normal bir seviyede çalışma ile ayda 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. İnternetten ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara kolayca ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Sinan Sarıkaya

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*