Evde Kolonya Paketleme İşi

Ev hanımlarının ek gelir elde etmek için tercih ettikleri paketleme işlerine bir de Evde Kolonya Paketleme İşi eklendi. Paketleme işleri yapılışının kolaylığı ve kazancının iyi olmasından dolayı diğer evde yapılan ek işlerin önüne geçmiş durumdadır. Sizler için araştırdığımız Evde Kolonya Paketleme İşi hakkında elde ettiğimiz bilgileri sizlere bu yazımızda aktaracağız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Evde Kolonya Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu paketleme işininde diğer paketleme işlerinden hiç bir farkı yoktur. Firmanın size getirdiği kolonyaları verilen paketlere kontrol ederek koyuyorsunuz sonra ağzını kapatarak kutunun üzerine firmanın vermiş olduğu amblemi yapıştırarak koliye diziyorsunuz. Koli dolduğu zaman ağzını güzel şekilde bantlayıp üstüne içinde kaç adet paketlenmiş kolonya olduğunu yazıyorsunuz.Bu şekilde paketler firmaya teslim edilecek duruma geliyor ve firma hafta da bir veya iki kez ürünleri almaya geliyor.

Evde Kolonya Paketleme İşi yapılışı bakımından basit olduğu için fazla zaman almadan yapabileceğiniz bir iştir bu işi ister tek başınıza yapın ister bir grup halinde yapan isterseniz de aile bireyleri ile birlikte yapın kazancınızı siz kendiniz belirliyorsunuz ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız. Bu işi yapan kişilerin yaptığı yorumlara dayanaraktan bu işten normal bir çalışma ile aylık ortalama 2.000 tl ile 2.500 tl arası kazanç elde edebilirsiniz.

2 yorum

  1. Bende paketleme işi yapmak isterim

  2. Kolanya paketleme isi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*