Evde Kol Düğmesi Paketleme İşi

Son zamanlarda ek iş ilanlarına talep yoğun bir şekilde artmış durumda. Hemen hemen 3 ev hanımından 2 si evde ek iş yapmayı tercih ediyor ve böylelikle bütçesine katkıda bulunuyor. Genellikle paketleme işi tercih ediliyor sebebi ise yapılışının basit olması ve kazancının daha iyi olmasından kaynaklanıyor. Bugün sizlere Evde kol düğmesi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde kol düğmesi paketleme işi nasıl yapılır

Farklı şekil, renk ve ölçülerde kol düğmeleri bulunmakta. Size verilen bu kol düğmelerini özel kutularına, içerisinde özel bezlerine takıp paketlemeniz istenmekte. Her kol düğmesi özel seri olarak kendi kutularına koyulmak zorunda. İş veren firmalar her kol düğmesini düzenli bir şekilde verilecek olan listeye uygun bir şekilde kutulamanızı ister sizden.

Firma görevlisi size kol düğmelerini kutularına nasıl yerleştireceğinizi ve hangi kutuya hangi kol düğmesini yerleştireceğinizi anlatacak. Kol düğmelerinin resimli listesini hangi kutuya koyacağınıza yardımcı olması açısından size verecek. Aynı şekilde örnek olarak yapılmış hazır kol düğmesi kutularını da işleri karıştırmamanız için size verecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kazanırım

Günde 1-2 saat çalışma ile aylık 2.000 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde etmeniz mümkün. Bu miktarı çıkartmak sizin elinizde gün içerisinde daha fazla çalışarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde grup halinde yapın size kalmış. İnternet ortamından ufak , bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara kolayca ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*