Evde Kitap Paketleme İşi

Evde yapılışı en kolay olan ve kazancı en iyi olan işleri araştırarak her gün siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız, bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz. Ana
sayfamıza girerek yayınlamış olduğumuz tüm ilanlara göz atabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün Evde kitap paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Kitap Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Kitap paketleme işi nasıl yapılır, firmanın size verdiği jelatin rulosunu kesme yerine kadar açıp masaya serin, daha sonra kitabı açtığınız jelatinin üzerine ortalı bir şekilde yerleştirin, daha sonra jelatini maket bıçağı ile kesip jelatini sağ ve sol taraflarından ortaya doğru katlayıp ortada birleştirin. En son işlem olarak da ortada birleştirdiğiniz jelatinin üstüne yayın evinin etiketini yapıştırarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Yayın evinden kitapları getirecek olan görevli kitapları kategorilerine göre nasıl ayırt edeceğinizi, jelatinleri kitaplara nasıl saracağınızı, etiketlemeyi nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatıp eğitim verecek. Aynı zamanda paketleme işi sırasında lazım olacak bütün ekipmanı da size ücretsiz olarak temin edecek. Ekipmanlar arasında maket bıçağı, koli bandı, jelatin rulosu, eldiven bulunmakta.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Kitap paketleme işi yaparak aylık 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister aile bireyleri ile birlikte yapın isterseniz de tek başınıza yapın gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*