Evde Kartvizit Paketleme İşi

Evde ek iş yapanlar için her gün yeni ek iş ilanlarının en ayrıntısına kadar araştırarak sitemizde paylaşıyoruz. Bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek
bu zamana kadar yayınlanmış olan tüm ilanlara göz atabilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde kartvizit paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Kartvizit Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Ofset ve matbaalar aracılığı ile size getirilecek olan binlerce kartvizit olacak. Paketleme işlemine geçmeden önce karışık bir halde size getirilen kartvizitleri tek tek detaylı bir şekilde ayırıp, 100 adet olacak şekilde paket lastiğine saracaksınız. Her firmanın kartviziti farklı renk ve tasarımda olduğu için ayırt etmeniz çok da zor olmayacaktır. 100 adet olarak sardığınız her kartviziti daha sonra ufak kutularına koyacaksınız. En son işlem olarak da, kutuladığınız kartvizitleri firmaların markasının olduğu kolilere dizip paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Matbaadan gelecek olan görevli işi size teslim ettikten sonra, kutulama ve paketleme işlemlerini nasıl yapacağınız konusunda eğitim verecek. Paketleme işi sırasında gerekli olan tüm ekipmanı da ücretsiz olarak teslim edecek. Günlük olarak gelip sizden paketlediğiniz kartvizitleri alıp ödemenizi elden yapacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Ne kadar kazanacağınız sizin elinizde olup gün içerisinde bu işene kadar vakit ayırırsanız aylık geliriniz o kadar çok olur. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*