Evde Kalemtıraş Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırıp siz değerli takipçilerimize aktarmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Evde kalemtıraş paketleme işinden bahsedeceğiz, bilindiği üzere paketleme işlerinin hepsi yapılış bakımından çok basit ve
kazanç konusunda da diğer işlere nazaran daha iyi olduğu için çok tercih ediliyor. Bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilir ve kolayca başvuru da bulunabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Kalemtıraş Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Kalemtıraş paketleme işi ek işler arasında en basit yapılan işlerden birisidir. Bu iş modelinde birbirinden farklı tür ve renklerdeki kalemtıraşları, özel kutularına 10 adet koyulacak şekilde dizmeniz istenecek. Bu özel kutular matbaadan ayrıca size getirilecek ve bu kutuları da sizin katlamanız gerekecek. Dikkat etmeniz gereken tek şey, bir kutuda aynı renkten kalemtıraşın olmaması. Her kutuda farklı farklı renk kalemtıraş olmalı. Kutulara 10 adet kalemtıraş dizdikten sonra ağızlarını para bandı ile kapatarak işlemi bitirmiş olursunuz.

İşi veren firmalar, işi size teslim ettiklerinde paketleme işini nasıl yapacağınızı, örnekleri ile birlikte eğitim vererek anlatacak. Hazır bitmiş örnek numuneyi ve paketleme boyunca size lazım olacak tüm ekipmanı da temin edecekler. Yaptığınız paketleri hem kontrol etmek için hem de sayıp teslim almak için günlük olarak sizi ziyarete gelecekler.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak ayda 2.500 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe ne kadar vakit ayırırsanız aylık kazancınız o kadar iyi olur. İşin basit olmasından dolayı bu işi ister tek başınıza da yapabilirsiniz isterseniz de bir grup kurarakta yapabilirsiniz. İnternet ortamından ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara ulaşabilir ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*