Evde Kalem Ucu Paketleme İşi

Ek iş ilanlarına son dönemlerde talep bir hayli fazlalaştı hal böyle olunca da firmalar artık siparişleri daha kolay bir şekilde yetiştirdiklerini ve daha çok iş aldıklarını dile getiriyorlar. Her gün firmaların vermiş olduğu
ilanları detaylı bir şekilde araştırarak sizlere sunmaktayız. Bugün sizlere Evde kalem ucu paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Kalem Ucu Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Eviniz ortamında firmaların size vereceği farklı uç modellerini çok basit bir şekilde paketleyerek kolay yoldan para kazanabilir, aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. İşe başlamadan önce kalem uçlarının renk verebileceğini belirtmek isteriz. Bunun içinde firmadan verilecek olan eldivenleri takmanız sizin faydanıza olacaktır. Aynı zamanda kalem uçları çok ince ve kırılmaya müsait olduğu için işi titizlikle ve özenle yapmanız gerekecektir.

Farklı renk ve kalınlıkta ki kalem uçları firmalar tarafından kutulu bir şekilde size teslim edilecek. Her kutunun üzerinde hangi renk olduğu, uçların hangi kalınlıkta oldukları yazmakta. Aynı şekilde kalem uçlarını koyacağınız uç kutularının üzerinde de model ve renkler yazmakta. Uçları kutularından düzgün bir şekilde çıkarıp, kalem ucu kutusuna her bir kutuya 10 adet gelecek şekilde sayıp koyacaksınız. Daha sonra kalem ucu kutusunun kapağını kapatıp, yine aynı kutunun içerisine 20 kalem ucu gelecek şekilde dizip paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Kalem Ucu Paketleme İşi yaparak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası para kazanabilirsiniz. Tabiki bu rakam biraz da sizin elinizde oluyor gün içerisinde paketleme işine biraz daha fazla vakit ayırırsanız aylık gelirinizi çok kolay artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*