Evde İplik Temizleyerek Para Kazanmak

Bir çok ek iş ile evde para kazanan bir çok arkadaşımız mevcut sitemizde. Sizlere de bu makalemizde evde iplik temizleyerek para kazanmak anlatacağız. Oldukça zahmetsiz ve kolay olan ve evinize ek gelir sağlayacak olan bu işler sayesinde evinize kazanç getirebilirsiniz arkadaşlar.

Oturduğunuz yerden para kazanmayı ve cebinize ek para koymayı kim istemez ki? İsterseniz tek başınıza yapabilirsiniz isterseniz evinizde oturarak arkadaşlarınızla yada komşularınızla da yapabilirsiniz. Ama genellikle iş verenler 9-10 kişi ekip aradığı için bu kurallara dikkat etmeniz ve grubunuz kurmanız gerekmektedir.

Tekstil firmalarından çıkan ürünler çuvallanır ve ipliklerini temizlemek için işçi arar. Ek iş kazanmayı planlayan evinde oturarak para kazanmayı hedefleyen bir çok bayan bu işlere talip olurlar. Bayanlar bunları özel makasları ile iplikleri temizliyorlar.

Ödemeler iş bitiminde ürünler teslim edilince firma muhasebesi tarafından yapılmaktadır. Bu tür işleri internetten bulabilirsiniz yada afişlerden yada reklamlardan bulup iş sahibi olabilirsiniz arkadaşlar.

Yada daha kolay bir yöntemden aşağıdan yorum yaparak işverenlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*