Evde hurma paketleme işi

Evde ek iş yapan hanımlar genel olarak paketleme işlerini tercih etmektedir. Bunun sebebi ise hem yapılışının kolay olması hemde kazancının diğer ek işlere göre daha iyi olmasıdır. Her gün sizler için ek iş ilanı araştırıp sizlerle paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan her yeni ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde hurma paketleme işinden bahsedeceğiz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Hurma Paketleme Nasıl Yapılır

Bu tür gıda ürünleri paketleme işleri, sağlık bakanlığından onaylı olduğu için işi yapacak kişi yada kişilerin hijyen kuralları gereği eldiven, önlük, galoş, ağız maskesi ve bone takmasının zorunlu olduğunun altını çizmek istiyoruz. Paketleme işi sırasında gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanlar firmalar tarafından ücretsiz olarak temin edilecektir.

Paketleme için zorunlu tüm şartlar yerine getirildikten sonra firmaların size teslim edeceği hurmaları paketleme işlemine başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Hurmaları, özel plastik tabağının içerisine, her bir tabağa 30 yada 50 adet gelecek şekilde sayıp, düzgün bir şekilde yerleştireceksiniz. Daha sonra hurmaların üzerini size verilen streç folyo ile güzelce dolayıp paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman normal bir çalışma ile aylık rahat 1.500 TL 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Ama bu rakam biraz da sizin elinizde çünkü gün içerisinde bu işe biraz daha fazla zaman ayırarak aylık kazancınızı kolayca artıra bilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın isterseniz de grup halinde yapın. İnternetten ufak bir araştırma yaparak kolayca bu işi veren firmalara ulaşabilirsiniz ve başvuruda bulunabilirsiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*