Evde Fermuar Çeker Paketleme İşi

Yine bir paketleme işi ile daha sizlerle beraberiz. Hergün olduğu gibi ek iş ilanı araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşarak sizi bilgi sahibi yapıyoruz. Diğer paylaşmış olduğumuz ilanları görmek için ana sayfamıza
girmeniz yeterlidir. Bizi takip ederek yayımlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde fermuar çeker paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Fermuar Çeker Paketleme İşi

Öncelikli olarak aparatların ağız kısımlarını, fermuar şeridine sığacak şekilde pense yardımı ile açacaksınız. Sonra açtığınız kısımdan fermuar şeridinin içerisine yerleştirip yine ağız kısmını pense yardımı ile kapatarak ilk aşamayı tamamlamış olacaksınız. Daha sonra işlemi biten ürünleri, her paket içerisine 50 adet yada 100 adet gelecek şekilde (firma yetkilisi adetleri size belirtecek) sayıp koyarak paketleme işlemini de bitirmiş olacaksınız.

Her çekerin rengi, takılan aparatı ve adetleri farklı olacağı için bu özelliklerine göre ayrı ayrı paketlemeniz gerekecektir. Tüm bu işlemlerin ardından ürünleri kolilere koyduktan sonra üzerine hangi renk yada hangi model olduğunu belirten etiketleri yapıştırıp firmalara o şekilde teslim edeceksiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman bir çok farklı rakamlarla karşılaştık ama hepsinin ortak bir sözde buluştuğunu gördük. Bu işe gün içerisinde de kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar çok olur. Bu işi günde 1-2 saat çalışarak yaptığınız zaman ayda ortalama 2.000 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. İnternet ortamından ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*