Evde El Feneri Paketleme İşi

Bugün sizlere Evde elfeneri paketleme işini aktaracağız. Evde ek iş yapan kişilerin en çok tercih ettiği işlerden olan paketleme işleri hem zaman konusunda hemde kazanç konusunda oldukça memnun ettiği görülmektedir. Paketleme
işlerini yapmak için her hangi bir bilgiye veya tecrübeye sahip olmanız gerekmemektedir. Her gün yeni ek iş ilanları araştırarak siz değerli takipçilerimize aktarmaktayız bizi takip ederek güncel ilanlardan anında haberdar olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

El Feneri Paketleme Nasıl Yapılır

Öncelikli olarak yapmanız gereken pilli el fenerlerini ve şarjlı el fenerlerini ayırmak. Daha sonra ayırmış olduğunuz bu el fenerlerini, özel kutularına koymanız gerekmekte. Kutuları hazır olmadığı için onları da sizin katlayıp paketlemeye hazır hale getirmeniz gerekmekte. El fenerlerini kutulara koyduktan sonra, kutuların ağızlarını açılmasın diye para bandı ile ufak bir şekilde bantlamanız gerekmekte. Sırası ile bu işlemleri yaparak elfeneri paketleme işini bitirmiş olursunuz.

El feneri paketleme işini yapabilmek için herhangi bir deneyim yada tahsil aranmamaktadır. El becerinize ve pratikliğinize güveniyorsanız eğer bu işi çok rahatlıkla yapabilirsiniz. Zaten işi veren firmanın görevlisi size paketleme işini nasıl yapacağınızı örneklerle birlikte anlatacak. Paketleme işi sırasında lazım olacak bant, koli, kutu, maket bıçağı gibi ürünler de firma tarafından size temin edilecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Aylık kazanç meselesi biraz farklılık gösterebiliyor. Mesela bu işi grup halinde yapan kişilere sorduğumuz zaman onların tek yapanlara göre biraz daha fazla kazandığı görülüyor. Siz gün içerisinde bu işe ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar fazla olur. Günde normal bir çalışma ileayda 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi almak için internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*