Evde Çöp Poşeti Paketleme İşi

Ev hanımlarının en çok tercih ettikleri paketleme işine bir yenisi daha eklendi. Evde çöp poşeti paketleme işi bugün sizler için yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz sonuçları siz değerli takipçilerimiz ile paylaşacağız ve sizleri Evde Çöp Poşeti Paketleme İşi hakkında bilgi sahibi edeceğiz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Evde Çöp Poşeti Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firma size kutu şeklinde birleştirilmiş çöp poşetleri getiriyor rulo halinde siz bunları verilen poşetlere koyarak agzı kapatacaksanız. Sonra bu ağzını kapattığınız poşetlerin üstüne firmanın size vermiş olduğu firma loğolarını yapıştırarak kutulara düzgün bir şekilde diziyorsunuz. Kutu dolduktan sonra agzını bantlayarak üstlerine içinde kaç adet varsa o sayıyı yazarak firmaya teslim ediyorsunuz. Sizden kapora isteyen firmalara kesinlikle inanmıyorsunuz ve paranızı kaptırmıyorsunuz.

Bu işi almadan önce başvuru yapacağınız firmaları iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz çünkü piyasa da emek hırsızı firma çok emeğinizi kaptırmayın. Bu iş için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmanız gerekmemektedir. Gün içerisinde kolayca bir iki saatinizi ayırarak yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu kazanç meselesi tamamen sizin elinizde gün içerisinde bu işe ne kadar vakit ayırısanız kazancınız da o kadar olur bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak topluca yapın. İşin kolay olmasından dolayı bu işi çok kişi tercih etmektedir onlara sorduğumuz zaman ayda çok fazla vakit ayırmadan günde iki saat ayırarak ayda 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde etmeniz mümkün.

Bu işi daha detaylı bir şekilde araştırmak istiyorsanız sayfa da Form Doldurma kısmından detayları görebilirsiniz veya internet ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara kolayca ulaşabilir ve başvuruda yapabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Bilgi alabilirmiyim bende evde iş yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*