Evde Bayram Şekeri Paketleme İşi

Son dönemlerde evde ek iş yapmak oldukça yaygınlaşmış durumda bu nedenle de evde yapılan ek iş ilanları oldukça fazlalaştı bizde bu ilanları detaylı bir şekilde araştırarak siz değerli takipçilerimize aktarıyoruz. Bizi takip ederek
yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru da bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde bayram şekeri paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Bayram Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Farklı renklerde ve farklı meyve özüne sahip şekerleri, her bir paket 1 kilo olacak şekilde poşetlere koymanız gerekmekte. Firma size şekerleri tartmanız için hassas terazi temin edecek. Şeffaf poşetlere plastik kürek ile şekerleri doldurup tartı yardımı ile 1 kiloya ayarladıktan sonra, üzerine teraziden çıkacak olan barkodlu etiketleri yapıştırarak paketleme işini tamamlamış olursunuz. İşlemi biten paketleri kolilere dizip firma görevlisinin gelip paketleri teslim almasını sağlayacaksınız.

Firma görevlisi paketleme işi hakkında size kısa bir eğitim verecek. Paketleme işi yaparken sağlıklı olması açısından işi yapacak kişilerin eldiven takması gerekmektedir.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi gün içerisinde normal bir çalışma ile ayda 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde çalışma saatlerinizi artırarak aylık kazancınızı da kolayca artırabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenler internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*