Evde bayrak paketleme işi

Siz değerli takipçilerimiz için her gün yeni ek iş ilanı araştırıp paylaşmaya devam ediyoruz bizi takip ederek yayınlanan tüm güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Bu zamana kadar sizler için araştırıp paylaştığımız
ek iş ilanlarına ana sayfamıza girerek göz atabilirsiniz ve başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde bayrak paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Bayrak Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bayrak paketleme işi oldukça basit bir iştir, bir kaç işlem yaparak çok kolay bir şekilde bayrağı katlayıp poşetine koyabilirsiniz. Bayrak katlama nasıl yapılır? öncelikle bunun için size bir kaç ipucu verelim. Paketleyeceğiniz bayrağı yanlamasına serin, daha sonra enlemesine aşağıdan yukarı yada yukarıdan aşağı tam ortasından katlayın. Daha sonra ortasından katladığınız bayrağı sağ tarafta ki ucundan içeri doğru bir kez katlayın, aynı şekilde sol tarafta ki ucundan da içeri doğru bir kez katlayın.

En son işlem olarak da tam ortasından içeri doğru tekrar katlayıp poşetine koyun. Poşetin ağzında ufak bir bant bulunur, o bandı söküp poşetin ağzını kapatarak paketleme işleminin ilk aşamasını tamamlamış olacaksınız. Daha sonra ki aşamada, her bir paketi büyük kolilere sayıp dizecek, kolilerinde ağzını kapattıktan sonra üzerine saydığınız adeti yazıp paketleme işlemini bitirmiş olacaksınız.

Firmanın görevlisi bayrağı nasıl katlayacağınızı, poşetlerine bozmadan nasıl koyacağınızı ve kolileme işlemini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacak size.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.00 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz.Bu işe başvuru yapmak isteyenlerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*