Evde ayakkabı süngeri paketleme işi

Evde yapılan işler arasında en çok tercih edilen paketleme işlerine bir yenisi daha eklendi. Bugün sizlere Evde ayakkabı süngeri paketleme işinden bahsedeceğiz. Sitemizdeki diğer ilanları görmek için ana sayfamıza girmeniz
yeterli olucaktır. Bizi takip ederek her gün yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Ayakkabı Süngeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Yapmanız gereken sizden istenen, teslim edilecek ayakkabı süngerlerini tek tek özel kutularına dizmek ve daha sonra bu kutuları kolilere yerleştirmek.

Ayakkabı süngeri paketleme işi içerisinde ki parlaklık veren ciladan dolayı biraz kirli bir iş olabilir. Ama firma bunun bilincinde olduğundan size gerekli tüm ekipmanı temin edecek. Bu ekipmanlar arasında eldiven, ağız maskesi, süngerleri dizmek için muşamba yer almakta. İşi veren firma paketleme işini nasıl yapacağınızı detaylı olarak size anlatacak. İşlemi biten ayakkabı süngerlerini iki yada üç günde bir gelip sizden teslim alacak. İşler de herhangi bir sorun yada kusur yoksa ödemenizi peşin olarak elden ödeyecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu iş oldukça basit bir paketleme işi olduğu için gün içerisinde ne kadar çalışırsanız aylık kazancınız o kadar fazla olur. Bu işi ister tek başınıza yapın isterseniz de bir grup kurarak grup halinde yapın tek başınıza yaptığınızda gün içerisinde normal bir çalışma ile aylık 2.000 TL ile 2.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi almak isteyenler
internet ortamında ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşabilirler ve başvuruda da bulunabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*