Evde Ayakkabı Keçesi Paketleme İşi

Son zamanlarda ekonominin yükselmesi ile bir çok kişi ek iş aramaya başladı. Bunların arasında emekliler, öğrenciler ve ev hanımları yoğunlukta olup bütçelerine yardımcı olmak için bu işlere talep gösteriyorlar. Sitemizde her gün yei bir ek iş ilanı araştırılarak siz değerli takipçilerimize sunmaktayız. Bizi takip ederek yayımlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün Evde ayakkabı keçesi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Ayakkabı Keçesi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Ek iş veren firma tarafından çeşe İşi itli kalitelerde, çeşitli model ve yapılarda ayakkabı keçesi evinize kadar getirilir. Yapmanız gereken tek şey, farklı numara kalıplarında ki ayakkabı keçelerini 5’li yada 10’lu olacak şekilde üst üste koyup paket lastiği ile tutturmak. Daha sonra bu paketleri jelatinlere koyup ağızlarını özel yapıştırıcı ile yapıştırıp paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Çok basit ve kolay bir paketleme işi olmasına rağmen, firma görevlisi yinede işi nasıl yapacağınızı tüm detayları ile size anlatacak. Size verilen paketleme işleri hafta da iki yada üç gün düzenli olarak kontrol edilecek, işlemi biten paketler sayılıp sizden teslim alınacak. Sorunsuz olarak yaptığınız işlerin ücreti elden nakit olarak size ödenecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu konu tamamen sizin elinizde olan bir şeydir gün içerisinde çalışma saatlerinizi artırarak aylık kazancınızı yükseltede bilirsiniz veya gün içerisinde çalışma saatinizi aynı tutarak aylık kazancınızı sabitleye de bilirsiniz. Aylık normalbir seviye çalışma ile 2.000 TL ile 2.500 TL arası kolayca kazanç elde edebilirsiniz. İnternet ortamından ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmaları kolayca bulabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*