Evde Ayakkabı Çekeceği Paketleme İşi

Son zamanlarda evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı oldukça artmış vaziyette hayat şartlarının ve ekonominin fazla artışından dolayı insanlar artık ek iş yaparak bütçelerine katkı sağlamak istiyorlar. Sizler için her gün ek iş ilanlarını
araştırarak sitemizde paylaşmaktayız bizi takip ederek yayımlanan her yeni güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Ayakkabı Çekeceği Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Ayakkabı Çekeceği Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Yapmanız gereken size verilecek olan çeşitli boy ve renklerde ki ayakkabı çekeceklerini şeffaf ambalajlara koyup ağızlarını kapatmak. Yapacağınız bu basit işlemlerin ardından paketleme işini bitirmiş olursunuz.

Ek iş veren firma yetkilisi size ayakkabı çekeceklerini nasıl paketleyeceğinizi, nasıl ağızlarını kapatacağınızı tek tek gösterecek. Paketleme işini yaparken gerekli olan yapıştırıcıyı, şeffaf poşeti, koli ve maket bıçağını firma size bedava olarak verecek. İşlemi biten paketleri firma yetkilisi üç günde bir gelip kontrol edecek, sorunsuz paketlediğiniz ürünleri sayıp sizden teslim alacak. Her aldığı paketin ücretini haftada bir elden peşin olarak ödeyecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu iş oldukça basit bir iş olduğu için gün içerisinde fazla zamanınızı almadan yapabilirsiniz.İster tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak yapın size kalmış. Normal bir çalışma ile ayda ortalama 2.500 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu kazanç tamamen size bağlı olan bir şey gün içerisinde çalışma saatlerinizi artırarak aylık kazancınızı da artırabilirsiniz. İnternet ortamından ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*