Evde Ajanda Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyenler için firmaların verdiği ek iş ilanlarını araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek her gün yayınlanan güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek bu zamana kadar yayınlanmış olan tüm ilanlara göz atabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde ajanda paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Ajanda Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Matbaa firmaları imalatını yaptığı ajandaları koliler halinde size teslim ederler. Her kolinin içerisinde farklı boyut ve renklerde yüzlerce ajanda olur. Bu ajandaları renk, boyut ve modellerine göre ayırmanız istenir sizden. Her ajandanın üzerinde firmaların logosu ve markası yer alır. Ayırdığınız ajandaları, ağızları yapışkanlı şeffaf poşetlerin içerisine koyup, ağızlarını kapatarak kolay bir şekilde paketleme işini tamamlamış olursunuz. Şeffaf poşetlerine koyduğunuz ajandaları en son olarak kolilerin içerisine koyup, kolinin üzerine hangi renk ajandanın olduğunu ve adetini yazıp ağzını kapatarak, firma görevlisine teslim edebilirsiniz.

Firmadan gelecek olan görevli işleri size teslim etmeden önce paketleme işini nasıl yapacağınızı kısa bir eğitimle size anlatacak. Günlük olarak paketlediğiniz ajandaları gelip kontrol ederek sizden teslim alacak. Sorunsuz bir şekilde yaptığınız paketlerin parasını peşin olarak elden size verecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Evde ajanda paketleyerek ayda 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın isterseniz de bir grup kurarak grup halinde yapın. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internet ortamından firmalara ulaşarak başvuru yapabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*